-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з прибирання
Тендер Prozorro UA-2022-06-06-005148-a
Послуги з комплексного прибирання службових приміщень та прибудинкової території Олександрійського міськрайонного центру зайнятості
Завершена
180 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 900.00 UAH
Номер:
6647d0b027d1474794a1bc35458016f6
Внутрішній номер закупівлі:
14713847
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-06-06-005148-a
Замовник:
Олександрійський міськрайонний центр зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
23095859
-
Адреса:
28000, Україна, Кіровоградська область, ОЛЕКСАНДРІЯ, проспект Соборний 126А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Горшельов Сергій Олександрович 0523576435 1108@rcz.kocz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
180 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
900.00 UAH
Період уточнення:
06.06.2022 15:37 - 12.06.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
06.06.2022 15:37 - 22.06.2022 00:00
Аукціон:
22.06.2022 12:11 - 22.06.2022 12:52
Період кваліфікації:
22.06.2022 12:52 - 23.06.2022 14:15
Період завантаження договору:
23.06.2022 14:15 - 13.07.2022 14:15
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписУмови оплати: в безготівковій формі, щомісячно, протягом 20 банківських днів після підписання Акту та отримання рахунку, при наявності фінансування. У випадку відсутності в зазначеному періоді коштів на розрахунковому рахунку Замовника, оплата здійснюється в міру надходження коштів, виділених під оплату даного зобов’язання. Перебіг строків розрахунків може зупинятися на період дії карантину. У випадку затримки оплати за послуги Замовником як державної установи (відсутність коштів на розрахунковому рахунку) Замовник зобов’язується провести оплату зазначених у Договорі послуг протягом 5 (п’яти) робочих днів з дня надходження коштів на рахунок.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з комплексного прибирання службових приміщень та прибудинкової території Олександрійського міськрайонного центру зайнятості
Кількість
1 послуга
Період постачання
05.07.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
28008, Україна, Кіровоградська область, м. Олександрія, проспект Соборний 126а
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧИСТИЙ ЄЛИСАВЕТГРАД"
Оскарження: 23.06.2022 14:14 - 04.07.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38693160
-
Контактна особа:
Анашкіна Ольга Володимирівна +380502523129 olga.anashkina77@gmail.com
-
Адреса:
25031, Україна, Кіровоградська область, 25031, Кіровоградська обл., місто Кропивницький, вул.Глинки, будинок 2, офіс 304
Оскарження: 23.06.2022 14:14 - 04.07.2022 00:00
Початкова пропозиція
143 877.54 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
139 844.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
23.06.2022 14:14
Відповіді на вимоги
10
Документи
34
Скарги
0
ТОВ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "ВАША ВАРТА"
Оскарження: 23.06.2022 14:15 - 04.07.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41558082
-
Контактна особа:
Руслан Давидов +380668124607 vasha.varta@ukr.net
-
Адреса:
04201, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ КУЛЬЖЕНКІВ СІМ'Ї, будинок 35
Оскарження: 23.06.2022 14:15 - 04.07.2022 00:00
Початкова пропозиція
152 367.33 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
139 845.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.06.2022 14:15
Відповіді на вимоги
10
Документи
74
Скарги
0
ПІДПРИЄМСТВО ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "СЕРВІС ЛЕНД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40075836
-
Контактна особа:
Юрій Бондаренко +380502425293 servislendbond1@gmail.com
-
Адреса:
03186, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ АВІАКОНСТРУКТОРА АНТОНОВА, будинок 5 А, офіс 303
Початкова пропозиція
158 938.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
139 846.64 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
49
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНПЛЕЙС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38441213
-
Контактна особа:
Калініченко Володимир Володимирович 380732137183 tender@iws.ua
-
Адреса:
03146, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Гната Юри б.9, кімната 230
Початкова пропозиція
165 605.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
139 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
32
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЩИТ-ЗАХИСТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
44345025
-
Контактна особа:
Сергій ТАРНАВСЬКИЙ 380663247838 shit-zahist@ukr.net
-
Адреса:
01014, Україна, Київська область, Київ, 01014, місто Київ, вул.Соловцова Миколи, будинок 2, офіс 38
Початкова пропозиція
166 428.51 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
140 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
101
Скарги
0
Контракти
Номер:
84a4d3be286046248827bbf8320ba53f
Ідентифікатор договору:
UA-2022-06-06-005148-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "ВАША ВАРТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41558082
-
Контактна особа:
Руслан Давидов +380668124607 vasha.varta@ukr.net
-
Адреса:
04201, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ КУЛЬЖЕНКІВ СІМ'Ї, будинок 35
Номер договору:
27
Сума договору:
129 371.06 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.07.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
04.07.2022 09:11
Статус:
Виконаний