-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з прибирання
129 371.06
UAH без ПДВ
Номер:
84a4d3be286046248827bbf8320ba53f
Ідентифікатор договору:
UA-2022-06-06-005148-a-b1
Замовник:
Олександрійський міськрайонний центр зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
23095859
-
Контактна особа:
Горшельов Сергій Олександрович 0523576435 1108@rcz.kocz.gov.ua
-
Адреса:
28000, Україна, Кіровоградська область, ОЛЕКСАНДРІЯ, проспект Соборний 126А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "ВАША ВАРТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41558082
-
Контактна особа:
Руслан Давидов +380668124607 vasha.varta@ukr.net
-
Адреса:
04201, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ КУЛЬЖЕНКІВ СІМ'Ї, будинок 35
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Номер договору:
27
Дата підписання:
04.07.2022 09:11
Період дії договору:
04.07.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
129 371.06 UAH без ПДВ
Оплачено:
129 371.05 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з комплексного прибирання службових приміщень та прибудинкової території Олександрійського міськрайонного центру зайнятості
Кількість
1 послуга
Період постачання
05.07.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
28008, Україна, Кіровоградська область, м. Олександрія, проспект Соборний 126а
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
63c01d7789304552872e054c8c59f8e0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
пункт 5 частини 1 статті 41 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
28.11.2022 09:03
Статус:
Опубліковано