-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з прибирання
Тендер Prozorro UA-2022-06-06-005148-a
Послуги з комплексного прибирання службових приміщень та прибудинкової території Олександрійського міськрайонного центру зайнятості
Завершена
180 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 900.00 UAH
Період уточнення:
06.06.2022 15:37 - 12.06.2022 00:00
Відповідь надана
Підтвердження відсутності (наявності) судимості
Номер:
1cbb4783a0684b7da37fce2c8ad3413e
Дата опублікування:
10.06.2022 14:00
Опис:
Через воєнний стан в Україні он-лайн сервіси отримання ДОВІДКИ про відсутність (наявність) судимості (на сайті Головного сервісного центру МВС або за посиланнями http://odk.mvs.gov.ua, https://diia.gov.ua/services/dovidka-pro-vidsutnist-sudimosti тощо) технічно не доступні. Офіційним документом тепер є витяг з інформаційно-аналітичної системи "Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості", доступний на порталі МВС за посиланням https://vytiah.mvs.gov.ua/app/landing. Просимо внести відповідні зміни до тендерної документації в цій частині.
Відповідь:
Ви самі в запитанні зазначили, що можливо отримати довідку за посиланням "Офіційним документом тепер є витяг з інформаційно-аналітичної системи "Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості", доступний на порталі МВС за посиланням https://vytiah.mvs.gov.ua/app/landing." А в тендерній документації зазначено підтвердження здійнюється під час подання тендерної пропозиції шляхом заповнення електроного поля "Заява" або надання у складі тендерної пропозиції довідки в довільній формі.
Дата відповіді:
10.06.2022 15:29