-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання для закладів громадського харчування(пароконвектомат пекарський)
Тендер Prozorro UA-2022-04-26-001056-c
Торги відмінено
212 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 120.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 120.00 UAH
Номер:
935f4a4158a04f829b293d0292de49d7
Внутрішній номер закупівлі:
14547182
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-04-26-001056-c
Замовник:
Чернівецьке вище комерційне училище Державного торговельно-економічного університету
×
-
Код ЄДРПОУ:
05476316
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, Чернівці, площа Соборна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Волощук Роман Володимирович +380372523752 tender.chvku@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
212 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 120.00 UAH
Період уточнення:
26.04.2022 15:44 - 02.05.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
26.04.2022 15:44 - 12.05.2022 09:20
Аукціон:
13.05.2022 14:31 - 13.05.2022 15:06
Період кваліфікації:
13.05.2022 15:06 - 29.06.2022 17:06
Період завантаження договору:
29.06.2022 17:06 - 19.07.2022 17:06
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для закладів громадського харчування(пароконвектомат пекарський)
Кількість
1 шт
Період постачання
до 31.12.2022
Інформація про скасування
Номер:
71527ddfbd474d7fb23631afa446ca80
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відсутність потреби в закупівлі.
Період оскарження:
28.12.2022 13:37 - 08.01.2023 00:00
Дата опублікування:
28.12.2022 13:37
Дата виконання:
08.01.2023 00:04
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АКОРД ГРУП"
Оскарження: 17.05.2022 23:48 - 28.05.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37219763
-
Контактна особа:
Костянтин Лемешко +380675278828 lemeshko@a-g.ua
-
Адреса:
02068, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ АХМАТОВОЇ, будинок 13, квартира 272
Оскарження: 17.05.2022 23:48 - 28.05.2022 00:00
Початкова пропозиція
210 504.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
197 500.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
62
Скарги
0
ТОВ МАРЕСТО УКРАЇНА
Оскарження: 03.06.2022 16:05 - 14.06.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41189553
-
Контактна особа:
Намарчук Оксана +380443836852 marestotender@gmail.com
-
Адреса:
03037, Україна, м. Київ, Київ, проспект Лобановського Валерія, будинок 56
Оскарження: 03.06.2022 16:05 - 14.06.2022 00:00
Початкова пропозиція
211 188.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
201 888.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
74
Скарги
0
ПП Лукрос
Оскарження: 29.06.2022 16:54 - 10.07.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40227194
-
Контактна особа:
Голенков Володимир Миколайович +380930675166 lcrbt79@gmail.com
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вулиця Сорок років Рад. України 72, кв. 63
Оскарження: 29.06.2022 16:54 - 10.07.2022 00:00
Початкова пропозиція
210 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
206 207.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
42
Скарги
0
ТОВ ПРИВАТЕНЕРГО
Оскарження: 29.06.2022 17:06 - 10.07.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36253988
-
Контактна особа:
Базилевич Юрій Анатолійович +380443777849 privatenergo@gmail.com
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, Вулиця Дегтярівська будинок 21 офіс 206
Оскарження: 29.06.2022 17:06 - 10.07.2022 00:00
Початкова пропозиція
210 990.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
208 866.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.06.2022 17:06
Відповіді на вимоги
10
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
f717f14a61fe4d7182038242c354db82
Ідентифікатор договору:
UA-2022-04-26-001056-c-b4
Постачальник:
ТОВ ПРИВАТЕНЕРГО
×
-
Код ЄДРПОУ:
36253988
-
Контактна особа:
Базилевич Юрій Анатолійович +380443777849 privatenergo@gmail.com
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, Вулиця Дегтярівська будинок 21 офіс 206
Сума договору:
208 866.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
208 866.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації