• Відкриті торги
  • КЕП

Обладнання для закладів громадського харчування(пароконвектомат пекарський)

Оголошено тендер

212 000.00 UAH
Номер: 03c831f162ee411d887d7ffd9664cf5a
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-04-26-000493-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Чернівецьке вище комерційне училище Державного торговельно-економічного університету
Замовник: Чернівецьке вище комерційне училище Державного торговельно-економічного університету
Очікувана вартість: 212 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Обладнання для закладів громадського харчування(пароконвектомат пекарський)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 26.04.2022 15:36

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Обладнання для закладів громадського харчування(пароконвектомат пекарський)
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума212 000.00 UAH