-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Набір для виявлення антитіл до збудника Ку-лихоманки ВРХ в сироватці або плазмі крові методом ІФА. ДК 021-2015 33690000-3 - Лікарські засоби різні
Тендер Prozorro UA-2022-04-11-003659-b
для використання у ветеринарній медицині
Завершена
120 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 600.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 600.50 UAH
Номер:
c849ca742eaa42c0a0f386e99f13202e
Внутрішній номер закупівлі:
14488206
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-04-11-003659-b
Замовник:
Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
×
-
Код ЄДРПОУ:
39924774
-
Додаткова контактна особа:
Сонько М. П. +380442790900 tender@dpss.gov.ua
-
Додаткова контактна особа:
Манойленко Т. В. +380442788471 t.manoilenko@dpss.gov.ua
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, місто Київ, Бориса Грінченка 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Фомінова Олена Вікторівна +380442790900 uvets@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
120 100.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
600.50 UAH
Період уточнення:
11.04.2022 21:34 - 02.05.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
11.04.2022 21:34 - 12.05.2022 10:00
Період прекваліфікації:
12.05.2022 10:03 - 01.06.2022 00:00
Аукціон:
09.06.2022 12:18 - 09.06.2022 12:41
Період кваліфікації:
09.06.2022 12:41 - 13.06.2022 12:02
Період завантаження договору:
13.06.2022 12:02 - 03.07.2022 12:02
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписIV. ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ ОПЛАТИ. 4.1. Розрахунки за цим Договором проводяться шляхом безготівкового перерахування коштів Покупця з його поточного рахунку на поточний рахунок Продавця, що визначений в розділі XIII цього Договору та за наявності відповідного бюджетного призначення. 4.2. Покупець здійснює оплату вартості поставленого Товару (партії) відповідно до видаткової накладної.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Набір для виявлення антитіл до збудника Ку-лихоманки ВРХ в сироватці або плазмі крові методом ІФА. ДК 021-2015 33690000-3 - Лікарські засоби різні
Кількість
2 набір
Період постачання
28.04.2022 - 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПЛАЗМА 2016"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40711602
-
Контактна особа:
Карина Базінян +380505523499 plazmatov@gmail.com
-
Адреса:
49100, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 276, офіс 7
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
26.05.2022 16:46
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Відповіді на вимоги
10
Документи
3
Скарги
1
Початкова пропозиція
68 244.00 UAH з ПДВ /
68 244.00 UAH з ПДВ
68 244.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
14
Скарги
0
ТОВ "ВЕТФАКТОР ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39531433
-
Контактна особа:
Ирина Поминальная +380674132743 tenders@vetfactor.com
-
Адреса:
08600, Україна, Київська область, місто Васильків, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРСЬКА, будинок 57 А
Початкова пропозиція
106 889.00 UAH з ПДВ /
106 889.00 UAH з ПДВ
106 889.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
26.05.2022 16:47
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
e8afe25b220443feb6faced677478d5d
Ідентифікатор договору:
UA-2022-04-11-003659-b-b1
Постачальник:
ТОВ Хімлаборреактив
×
-
Код ЄДРПОУ:
23522853
-
Контактна особа:
Жолобіцький Володимир Іванович +380444944242 tender.hlr@chemlab.kiev.ua
-
Адреса:
03006, Україна, м. Київ, місто Київ, вулиця Червоноармійська, 57/3
Номер договору:
210722/3
Сума договору:
68 244.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
56 870.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.07.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
22.07.2022 00:00
Статус:
Виконаний