-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Набір для виявлення антитіл до збудника Ку-лихоманки ВРХ в сироватці або плазмі крові методом ІФА.
Оголошено тендер
120 100.00
UAH
Номер:
025871f2153a4a8897d0b3b4abd099cc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-04-11-003432-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39924774
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Бориса Грінченка, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39924774
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Бориса Грінченка, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
120 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Набір для виявлення антитіл до збудника Ку-лихоманки ВРХ в сироватці або плазмі крові методом ІФА.
Примітки:
для використання у ветеринарній медицині
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
11.04.2022 18:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума120 100.00 UAH