-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Набір для виявлення антитіл до збудника Ку-лихоманки ВРХ в сироватці або плазмі крові методом ІФА. ДК 021-2015 33690000-3 - Лікарські засоби різні
68 244.00
UAH з ПДВ
Номер:
e8afe25b220443feb6faced677478d5d
Ідентифікатор договору:
UA-2022-04-11-003659-b-b1
Замовник:
Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
×
-
Код ЄДРПОУ:
39924774
-
Контактна особа:
Фомінова Олена Вікторівна +380442790900 uvets@ukr.net
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, місто Київ, Бориса Грінченка 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ Хімлаборреактив
×
-
Код ЄДРПОУ:
23522853
-
Контактна особа:
Жолобіцький Володимир Іванович +380444944242 tender.hlr@chemlab.kiev.ua
-
Адреса:
03006, Україна, м. Київ, місто Київ, вулиця Червоноармійська, 57/3
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
210722/3
Дата підписання:
22.07.2022 00:00
Період дії договору:
22.07.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
68 244.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 11 374.00 UAH)
Оплачено:
68 244.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 11 374.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Набір для виявлення антитіл до збудника Ку-лихоманки ВРХ в сироватці або плазмі крові методом ІФА. ДК 021-2015 33690000-3 - Лікарські засоби різні
Кількість
2 наб
Період постачання
28.04.2022 - 31.12.2022