-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Котел твердопаливний Kalvis 700 або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2022-04-06-000679-c
Завершена
589 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 945.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 945.00 UAH
Номер:
a9f0ac508f24461abd04a937d8ce4e0e
Внутрішній номер закупівлі:
14465913
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-04-06-000679-c
Замовник:
Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066320
-
Адреса:
45034, Україна, Волинська область, ЛЮБЛИНЕЦЬ, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шум Олександр Петрович 0975923785 liublynets_ugs@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44621200-1 КотлиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
589 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 945.00 UAH
Період уточнення:
06.04.2022 12:28 - 12.04.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
06.04.2022 12:28 - 22.04.2022 00:00
Аукціон:
22.04.2022 13:10 - 22.04.2022 13:33
Період кваліфікації:
22.04.2022 13:33 - 10.05.2022 16:34
Період завантаження договору:
10.05.2022 16:34 - 30.05.2022 16:34
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Котел твердопаливний Kalvis 700 або еквівалент
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 01.09.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Інженерно-виробничий центр "Європрилад"
Оскарження: 28.04.2022 08:56 - 09.05.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24688544
-
Контактна особа:
Дерев'янко Олександр Олександрович +380688072070 director@europrylad.com
-
Адреса:
76010, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Ленкавського 22
Оскарження: 28.04.2022 08:56 - 09.05.2022 00:00
Початкова пропозиція
574 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
571 854.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.04.2022 08:56
Відповіді на вимоги
10
Документи
37
Скарги
0
ТОВ "Волинь-Кальвіс"
Оскарження: 10.05.2022 16:34 - 21.05.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34214554
-
Контактна особа:
Архіпчук Роман Миколайович +380335252198 volkalvis@gmail.com http://www.volyn-kalvis.com.ua
-
Адреса:
45008, Україна, Волинська область, Ковель, Грушевського 110 А
Оскарження: 10.05.2022 16:34 - 21.05.2022 00:00
Початкова пропозиція
588 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
573 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.05.2022 16:34
Відповіді на вимоги
10
Документи
46
Скарги
0
Контракти
Номер:
17b6af36e5fb4bf29ceef8697f53d870
Ідентифікатор договору:
UA-2022-04-06-000679-c-c1
Постачальник:
ТОВ "Волинь-Кальвіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34214554
-
Контактна особа:
Архіпчук Роман Миколайович +380335252198 volkalvis@gmail.com http://www.volyn-kalvis.com.ua
-
Адреса:
45008, Україна, Волинська область, Ковель, Грушевського 110 А
Номер договору:
32
Сума договору:
573 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
477 500.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Котел твердопаливний Kalvis 700 або еквівалент: 573 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.05.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
23.05.2022 09:00
Статус:
Виконаний