• Відкриті торги
  • КЕП

Котел твердопаливний Kalvis 700 або еквівалент

573 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 17b6af36e5fb4bf29ceef8697f53d870
Ідентифікатор договору: UA-2022-04-06-000679-c-c1
Замовник: Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
Постачальник: ТОВ "Волинь-Кальвіс"
Класифікатор ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю: Котел твердопаливний Kalvis 700 або еквівалент: 573 000.00000 UAH з ПДВ
Номер договору: 32
Дата підписання: 23.05.2022 09:00
Період дії договору: 23.05.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору: 573 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 95 500.00 UAH)
Оплачено: 573 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 95 500.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Котел твердопаливний Kalvis 700 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44621200-1 Котли
Кількість 1 штуки
Період постачання до 01.09.2022
Місце постачання Відповідно до документації