• Відкриті торги
  • КЕП

Котел твердопаливний Kalvis 700 або еквівалент

Оголошено тендер

589 000.00 UAH
Номер: 6f8a86cf62764d5ca69530cffbe0c6c6
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-03-29-000088-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
Замовник: Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
Очікувана вартість: 589 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Котел твердопаливний Kalvis 700 або еквівалент
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 44621200-1 Котли
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 29.03.2022 09:28

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Котел твердопаливний Kalvis 700 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44621200-1 Котли
Кількість 1 штуки
Період постачання до 01.09.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума589 000.00 UAH