• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття, фігурних елементів мощення, бордюрів, вирівнювання просілих та заміни пошкоджених плит та інших елементів благоустрою у м. Дніпрі - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Завершена

3 850 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 38 500.00 UAH
Номер: b9b188b2d45e424293bd668ab56c7bb4
Внутрішній номер закупівлі: 14458860
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-04-05-001473-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА БЛАГОУСТРОЄМ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Владислав Чубар +380567456035 chubar_vladislav@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 850 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 38 500.00 UAH
Період уточнення: 05.04.2022 11:39 - 12.04.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 05.04.2022 11:39 - 22.04.2022 00:00
Аукціон: 22.04.2022 13:30 - 22.04.2022 13:53
Період кваліфікації: 22.04.2022 13:53 - 29.04.2022 12:49
Період завантаження договору: 29.04.2022 12:49 - 19.05.2022 12:49
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга з поточного ремонту асфальтобетонного покриття, фігурних елементів мощення, бордюрів, вирівнювання просілих та заміни пошкоджених плит та інших елементів благоустрою у м. Дніпрі за адресою: вул. Володі Дубініна - вул. Лізи Чайкіної
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "РЕМДОР ГРУП"

Оскарження: 29.04.2022 12:49 - 10.05.2022 00:00
Початкова пропозиція 3 510 227.82 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 510 227.82 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.04.2022 12:49
Відповіді на вимоги 10
Документи 38
Скарги 0
ТОВ "УКРАВТОБУД"
Початкова пропозиція 3 724 282.26 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 724 282.26 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 18
Скарги 0

Контракти

Номер: 6639655412764b58bf6fcf629dc15144
Ідентифікатор договору: UA-2022-04-05-001473-b-a1
Постачальник: ТОВ "РЕМДОР ГРУП"
Номер договору: 11/05
Сума договору: 3 510 227.82 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 925 189.85 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.05.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 11.05.2022 14:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 11 05 від 11 05 2022.pdf
p7s
sign.p7s