-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття, фігурних елементів мощення, бордюрів, вирівнювання просілих та заміни пошкоджених плит та інших елементів благоустрою у м. Дніпрі - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
3 510 227.82
UAH з ПДВ
Номер:
6639655412764b58bf6fcf629dc15144
Ідентифікатор договору:
UA-2022-04-05-001473-b-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА БЛАГОУСТРОЄМ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33612019
-
Контактна особа:
Владислав Чубар +380567456035 chubar_vladislav@ukr.net
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, буд. 22-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "РЕМДОР ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44672866
-
Контактна особа:
Сергій Крижановський +380684277186 remdor22@ukr.net
-
Адреса:
49051, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Оцупа Олександра, будинок 4
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору:
11/05
Дата підписання:
11.05.2022 14:00
Період дії договору:
11.05.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
3 510 227.82 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 585 037.97 UAH)
Оплачено:
3 278 543.97 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 546 423.99 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга з поточного ремонту асфальтобетонного покриття, фігурних елементів мощення, бордюрів, вирівнювання просілих та заміни пошкоджених плит та інших елементів благоустрою у м. Дніпрі за адресою: вул. Володі Дубініна - вул. Лізи Чайкіної
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації