-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття, фігурних елементів мощення, бордюрів, вирівнювання просілих та заміни пошкоджених плит та інших елементів благоустрою у м. Дніпрі - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2022-04-05-001473-b
Завершена
3 850 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 38 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 38 500.00 UAH
Період уточнення:
05.04.2022 11:39 - 12.04.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим