• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» - Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територальної громади. Вид закупівлі - відкриті торги. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У випадках, передбачених частиною 3 статті 10 Закону, документи замовника щодо процедури закупівлі, передбачені Законом, викладаються українською та англійською мовами. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.

Завершена

418 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 180.00 UAH
Номер: 014f90fa2000413a8fd16799269eacd0
Внутрішній номер закупівлі: 14215810
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-19-000011-c   
Замовник: Житомирський дошкільний навчальний заклад №40
Контактна особа: Камінська Людмила Вікторівна +380968745567 byx40@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 418 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 180.00 UAH
Період уточнення: 19.02.2022 00:55 - 25.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 19.02.2022 00:55 - 07.03.2022 00:00
Аукціон: 09.03.2022 11:01 - 09.03.2022 11:24
Період кваліфікації: 09.03.2022 11:24 - 14.03.2022 20:43
Період завантаження договору: 14.03.2022 20:43 - 03.04.2022 20:43
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 76000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 10003, Україна, Житомирська область, м.Житомир, вул.Юрка Тютюнника 17-А На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ"

Оскарження: 14.03.2022 20:43 - 25.03.2022 00:00
Початкова пропозиція 269 040.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
231 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.03.2022 20:43
Відповіді на вимоги 10
Документи 124
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Початкова пропозиція 273 202.37 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
232 162.36 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 68
Скарги 0

Контракти

Номер: bbf416bd84094569af805fc5d75e07a9
Ідентифікатор договору: UA-2022-02-19-000011-c-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ"
Номер договору: 7/22
Сума договору: 35 782.60 UAH з ПДВ
Сума договору: 29 818.83 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.04.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 04.04.2022 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
договір Житомиргаз новий.pdf
pdf
ду електроенергія.pdf
p7s
sign.p7s