-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
35 782.60
UAH з ПДВ
Номер:
bbf416bd84094569af805fc5d75e07a9
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-19-000011-c-a1
Замовник:
Житомирський дошкільний навчальний заклад №40
×
-
Код ЄДРПОУ:
25305387
-
Контактна особа:
Камінська Людмила Вікторівна +380968745567 byx40@ukr.net
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Юрка Тютюнника, будинок 17-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39577504
-
Контактна особа:
Карпик Людмила Петрівна 380673236350 dogovor@ztgas.com.ua
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, Житомир, Перемоги майдан, 10
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
7/22
Дата підписання:
04.04.2022 00:00
Період дії договору:
04.04.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
35 782.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 5 963.77 UAH)
Оплачено:
35 782.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 5 963.77 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
76000 кВт*год
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
ed758bfc6be8497e83576ea914cd8640
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
17.08.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
fc78d07cb2de4dc9b064f29ab1918649
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
19.09.2022 00:00
Статус:
Опубліковано