-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
418 000.00
UAH
Номер:
050bbcbe5a5a4f88a254d3e6dfb41696
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-19-000004-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Житомирський дошкільний навчальний заклад №40
×
-
Код ЄДРПОУ:
25305387
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Юрка Тютюнника, будинок 17-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Житомирський дошкільний навчальний заклад №40
×
-
Код ЄДРПОУ:
25305387
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Юрка Тютюнника, будинок 17-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
418 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
Затверджено 18.02.2022. Джерело фінансування закупівлі – кошти місцевого бюджету. Міцезнаходження - 10003, м. Житомир, вул. Юрка Тютюнника, 17-А. Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» - Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територальної громади. Вид закупівлі - відкриті торги
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
19.02.2022 00:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума418 000.00 UAH