-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі (Сухофрукти суміш, родзинки, курага, чорнослив сушений)
Тендер Prozorro UA-2022-02-16-007255-b
Завершена
487 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 437.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 437.50 UAH
Номер:
2f5f251d98c047e28351e2a510d9b624
Внутрішній номер закупівлі:
14157947
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-16-007255-b
Замовник:
Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146937
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Північна, 96а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юлія Бойчук +380687974298 yonosvita-kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
487 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 437.50 UAH
Період уточнення:
16.02.2022 13:54 - 22.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
16.02.2022 13:54 - 04.03.2022 08:00
Аукціон:
09.03.2022 15:57 - 09.03.2022 16:20
Період кваліфікації:
09.03.2022 16:20 - 11.03.2022 08:46
Період завантаження договору:
11.03.2022 08:46 - 31.03.2022 08:46
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сухофрукти суміш
Кількість
5000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, установи управління освіти і науки
На карті
Родзинки
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, установи управління освіти і науки
На карті
Курага
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, установи управління освіти і науки
На карті
Чорнослив сушений
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, установи управління освіти і науки
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП ПОКОРНИЙ АНДРІЙ БОРИСОВИЧ
Оскарження: 11.03.2022 08:46 - 22.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2629914633
-
Контактна особа:
Покорний Андрій Борисович +380503760779 maksidan@i.ua
-
Адреса:
32313, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, Лесі Українки
Оскарження: 11.03.2022 08:46 - 22.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
468 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
468 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.03.2022 08:46
Відповіді на вимоги
10
Документи
51
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТД"СОЛОДКИЙ СВІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35054725
-
Контактна особа:
Оксана Вороніна +380677097389 solsvit2007@ukr.net
-
Адреса:
21011, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ГОНТИ будинок 96-А
Початкова пропозиція
487 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
487 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
73
Скарги
0
Контракти
Номер:
d538f3c3af6d43529804105be9ffdbc6
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-16-007255-b-a1
Постачальник:
ФОП ПОКОРНИЙ АНДРІЙ БОРИСОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2629914633
-
Контактна особа:
Покорний Андрій Борисович +380503760779 maksidan@i.ua
-
Адреса:
32313, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, Лесі Українки
Номер договору:
34
Сума договору:
107 056.60 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.03.2022 00:00 - 01.05.2023 00:00
Дата підписання:
24.03.2022 11:25
Статус:
Підписаний