-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Оголошено тендер
487 500.00
UAH
Номер:
f57ec3b1db3a419aa4fb33a01bb0de6b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-16-008439-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146937
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Північна, 96а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146937
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Північна, 96а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
487 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
16.02.2022 13:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Сухофрукти суміш
Кількість
5000 кілограм
Період постачання
(не задано)
Родзинки
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
(не задано)
Курага
Кількість
500 кілограм
Період постачання
(не задано)
Чорнослив сушений
Кількість
500 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума487 500.00 UAH