• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі (Сухофрукти суміш, родзинки, курага, чорнослив сушений)

дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку

107 056.60 UAH без ПДВ
Номер: d538f3c3af6d43529804105be9ffdbc6
Ідентифікатор договору: UA-2022-02-16-007255-b-a1
Замовник: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
Постачальник: ФОП ПОКОРНИЙ АНДРІЙ БОРИСОВИЧ
Класифікатор ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Опис: дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер договору: 34
Дата підписання: 24.03.2022 11:25
Період дії договору: 24.03.2022 00:00 - 01.05.2023 00:00
Сума договору: 107 056.60 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сухофрукти суміш
Код ДК 021:2015: 15332410-1 Сухофрукти
Кількість 1324 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 32300, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, установи управління освіти і науки На карті
Родзинки
Код ДК 021:2015: 15332410-1 Сухофрукти
Кількість 384 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 32300, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, установи управління освіти і науки На карті
Курага
Код ДК 021:2015: 15332410-1 Сухофрукти
Кількість 63 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 32300, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, установи управління освіти і науки На карті
Чорнослив сушений
Код ДК 021:2015: 15332410-1 Сухофрукти
Кількість 72 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 32300, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, установи управління освіти і науки На карті

Внесені зміни

    Номер: 8b4a1cfeac1144309cd3d62abaa0e24e
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони, керуючись ст. 651,653 ЦК України, уклали цю додаткову угоду про наступне: 1. Пункт 1.2 Розділу 1 Предмет договору викласти у наступній редакції: «Найменування (номенклатура, асортимент): ДК 021:2015 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі (Сухофрукти суміш, родзинки, курага, чорнослив сушений): Сухофрукти суміш – 40,00 грн. за 1 кг (3 205 кг); Родзинки – 100,00 грн. за 1 кг (961 кг); Курага – 140,00 грн. за 1 кг (320 кг); Чорнослив сушений –96,00 грн. за 1 кг (320 кг). 2. Пункт 3.1 Розділу 3 Ціна договору викласти у наступній редакції: «Ціна цього договору становить 299 820,00 грн. (Двісті дев’яносто дев’ять тисяч вісімсот двадцять гривень 00 копійок) без ПДВ.» 3. Пункт 3.1.1 Розділу 3 Ціна договору вилучити з договору.
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 24.03.2022 11:31
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ №1 від 24.03.2022 до Договору №34 від 24.03.2022.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 567d8a76e1c2444984b3e7304dc297c1
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 28.12.2022 15:24
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ № 3від 28.12.22 до договору № 34 від 24.03.22.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 4938b082c9954cbab9aaa00c33ff3856
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 28.12.2022 15:28
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ № 4 від 28.12.22 до договору № 34 від 24.03.22.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 0993ba5c52b24247b7b86719481377d9
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 24.01.2023 16:34
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ №5.pdf
p7s
sign.p7s