• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 15510000-6 Молоко та вершки (молоко 2,5%)

ДК 021:2015 15510000-6 Молоко та вершки (молоко 2,5%)

Завершена

319 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 595.00 UAH
Номер: 3c91a994e65845f8aaf57e97187c5fa2
Внутрішній номер закупівлі: 14122210
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-14-014869-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Ірина Ковальчук +380365222461 zbi_rv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 319 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 595.00 UAH
Період уточнення: 14.02.2022 18:43 - 21.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 14.02.2022 18:43 - 03.03.2022 18:41
Аукціон: 04.03.2022 14:52 - 04.03.2022 15:15
Період кваліфікації: 04.03.2022 15:15 - 07.03.2022 14:12
Період завантаження договору: 07.03.2022 14:12 - 27.03.2022 14:12
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Молоко 2,5%
Код ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки
Кількість 16740 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 35700, Україна, Рівненська область, м.Здолбунів, вул. 8 Березня,40 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Радивилівмолоко"

Оскарження: 07.03.2022 14:12 - 18.03.2022 00:00
Початкова пропозиція 318 729.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
318 729.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.03.2022 14:12
Відповіді на вимоги 10
Документи 21
Скарги 0
ФОП "ПОЛЮХОВИЧ ОКСАНА МИХАЙЛІВНА"
Початкова пропозиція 319 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
319 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 97ec3cacb366404e93baee8853e06ad1
Ідентифікатор договору: UA-2022-02-14-014869-b-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Радивилівмолоко"
Номер договору: 90
Сума договору: 318 729.60 UAH з ПДВ
Сума договору: 265 608.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 21.03.2022 14:32
Статус:
Підписаний
pdf
318729,60 ДОГОВІР №90.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ №1 молоко.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
69276,44 ДУ №2 договір 90.pdf
p7s
sign.p7s