-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 15510000-6 Молоко та вершки (молоко 2,5%)
Оголошено тендер
319 000.00
UAH
Номер:
1993943648864bbabbb821dd1ab8aa42
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-14-012542-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189311
-
Адреса:
35700, Україна, Рівненська область, Здолбунівський район, місто Здолбунів,, ВУЛИЦЯ ВОСЬМОГО БЕРЕЗНЯ, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189311
-
Адреса:
35700, Україна, Рівненська область, Здолбунівський район, місто Здолбунів,, ВУЛИЦЯ ВОСЬМОГО БЕРЕЗНЯ, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
319 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 15510000-6 Молоко та вершки (молоко 2,5%)
Примітки:
ДК 021:2015 15510000-6 Молоко та вершки (молоко 2,5%)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершки
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
14.02.2022 18:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума319 000.00 UAH