• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 15510000-6 Молоко та вершки (молоко 2,5%)

318 729.60 UAH з ПДВ
Номер: 97ec3cacb366404e93baee8853e06ad1
Ідентифікатор договору: UA-2022-02-14-014869-b-a1
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Радивилівмолоко"
Класифікатор ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Номер договору: 90
Дата підписання: 21.03.2022 14:32
Період дії договору: 21.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору: 318 729.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 53 121.60 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Молоко 2,5%
Код ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки
Кількість 11912 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 35700, Україна, Рівненська область, м.Здолбунів, вул. 8 Березня,40 На карті

Внесені зміни

    Номер: b4d741b023494d70ba0e652001e3a4e3
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю/внесення змін до такого договору щодо збільшення ціни за одиницю товару.
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 10.08.2022 10:15
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ №1 молоко.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 388f99c3b48d43a3a16a8edbd4b94d33
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 28.12.2022 15:04
    Статус:
    Опубліковано