-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Арматура, катанка, круг, кутник металевий
Тендер Prozorro UA-2017-11-02-001080-b
Завершена
103 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 300.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 300.00 UAH
Номер:
87fc182a75694ebfbd2cae00e99dc447
Внутрішній номер закупівлі:
1410817
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-02-001080-b
Замовник:
КП Комунгосп ДМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
34535962
-
Адреса:
77504, Україна, Івано-Франківська область, Долина, Заводська 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костюк Оксана Ігорівна +380347728746 Ksenija_KP@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
103 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
300.00 UAH
Період уточнення:
02.11.2017 16:37 - 07.11.2017 16:42
Період прийому пропозицій:
02.11.2017 16:37 - 17.11.2017 16:42
Аукціон:
20.11.2017 14:32 - 20.11.2017 14:53
Період кваліфікації:
20.11.2017 14:53 - 24.11.2017 15:30
Період завантаження договору:
20.11.2017 14:53 - 10.12.2017 14:53
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Арматура, катанка, круг, кутник металевий
Кількість
420 штуки
Період постачання
02.12.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МОШКІВ ОЛЕГ ЗІНОВІЙОВИЧ
Оскарження: 20.11.2017 14:53 - 05.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2965814776
-
Контактна особа:
МОШКІВ ОЛЕГ ЗІНОВІЙОВИЧ +380681924924 olegmoshkiv777@gmail.com
-
Адреса:
77343, Україна, Івано-Франківська область, Калуський район,село Голинь, ВУЛИЦЯ ПАМ'ЯТІ, будинок 14
Оскарження: 20.11.2017 14:53 - 05.12.2017 00:00
Початкова пропозиція
102 695.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
102 695.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.11.2017 15:30
Документи
9
Скарги
0
ФОП ОЛЕКСЮК МИКОЛА ЯРОСЛАВОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2862104812
-
Контактна особа:
Олексюк Микола Ярославович +380503386692 Kolia_oleksyk@ukr.net
-
Адреса:
77343, Україна, Івано-Франківська область, Калуський район, с. Голинь, ВУЛИЦЯ ЦЕРКОВНА , будинок 15
Початкова пропозиція
102 976.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
102 976.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
498704b2ea464ff38b2f998f31381bd4
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-02-001080-b-b1
Постачальник:
МОШКІВ ОЛЕГ ЗІНОВІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2965814776
-
Контактна особа:
МОШКІВ ОЛЕГ ЗІНОВІЙОВИЧ +380681924924 olegmoshkiv777@gmail.com
-
Адреса:
77343, Україна, Івано-Франківська область, Калуський район,село Голинь, ВУЛИЦЯ ПАМ'ЯТІ, будинок 14
Номер договору:
05/17
Сума договору:
102 695.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.12.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
06.12.2017 00:00
Статус:
Підписаний