-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Арматура, катанка, круг, кутник металевий
Тендер Prozorro UA-2017-11-02-001080-b
Завершена
103 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 300.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 300.00 UAH
Період уточнення:
02.11.2017 16:37 - 07.11.2017 16:42
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
c4728302f248446e9a30db619331b5a2
Дата опублікування:
03.11.2017 11:22
Опис:
Доброго дня. Чи можливо, після підписання договору, поставити вам товар однією партією?
Відповідь:
Доброго дня. Можливо.
Дата відповіді:
03.11.2017 13:45