-
Відкриті торги
-
КЕП
Арматура, катанка, круг, кутник металевий
102 695.50
UAH з ПДВ
Номер:
498704b2ea464ff38b2f998f31381bd4
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-02-001080-b-b1
Постачальник:
МОШКІВ ОЛЕГ ЗІНОВІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2965814776
-
Контактна особа:
МОШКІВ ОЛЕГ ЗІНОВІЙОВИЧ +380681924924 olegmoshkiv777@gmail.com
-
Адреса:
77343, Україна, Івано-Франківська область, Калуський район,село Голинь, ВУЛИЦЯ ПАМ'ЯТІ, будинок 14
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Номер договору:
05/17
Дата підписання:
06.12.2017 00:00
Період дії договору:
06.12.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Сума договору:
102 695.50 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 102 695.50 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Арматура, катанка, круг, кутник металевий
Кількість
420 штуки
Період постачання
02.12.2017 - 31.12.2017