-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи
Тендер Prozorro UA-2022-02-11-000051-b
Овочі, фрукти та горіхи ДК 021-2015 - : 03220000-9 (Коренеплідні та бульбоплідні овочі : буряк, морква, цибуля, помідори, огірки, кабачки, капуста качанна, баклажани, перець солодкий, корінь селери, гарбуз, кавун, диня; фрукти: яблука, банани, апельсин, лимони, черешня, полуниця; горіхи: насіння гарбуза(ядра), волоські горіхи).
Завершена
2 639 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 197.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 197.50 UAH
Номер:
e4b6c94d38a64b64a73326256a3d729b
Внутрішній номер закупівлі:
14077320
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-11-000051-b
Замовник:
Відділ освіти Добропільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142833
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, ВУЛИЦЯ Банкова, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Таміла Квачко +380627728180 hozgoroo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 639 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 197.50 UAH
Період уточнення:
11.02.2022 02:43 - 17.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
11.02.2022 02:43 - 27.02.2022 09:00
Аукціон:
28.02.2022 12:55 - 28.02.2022 13:18
Період кваліфікації:
28.02.2022 13:18 - 09.03.2022 15:25
Період завантаження договору:
09.03.2022 15:25 - 29.03.2022 15:25
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОчікувані кошти на 2022 рік
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Буряк
Кількість
9000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Буряк (ранній)
Кількість
2500 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Капуста качанна
Кількість
11000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Капуста (рання)
Кількість
3000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Морква
Кількість
9000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Морква (рання)
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Цибуля
Кількість
9000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Цибуля (рання)
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Кабачки
Кількість
2500 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Кабачки (ранні)
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Баклажани
Кількість
3500 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Помідори (відкритого ґрунту)
Кількість
5000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Огірки (відкритого ґрунту)
Кількість
3000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Огірки (ранні, відкритого ґрунту)
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Перець солодкий
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Селера (корінь)
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Гарбуз
Кількість
3000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Яблука
Кількість
16000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Банани
Кількість
8000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Апельсин
Кількість
4000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Лимони
Кількість
400 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Черешня
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Полуниця
Кількість
800 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Диня
Кількість
3000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Кавун
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Насіння гарбуза (ядра)
Кількість
500 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Волоські горіхи лущені
Кількість
500 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ПРИГОДА ЄВГЕНІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
Оскарження: 09.03.2022 15:25 - 20.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3465701133
-
Контактна особа:
Євгеній Пригода +380958543247 prygoda2021@ukr.net
-
Адреса:
02090, Україна, м. Київ, місто Київ, вул. Лобачевського, будинок 23
Оскарження: 09.03.2022 15:25 - 20.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
2 604 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 604 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.03.2022 15:25
Відповіді на вимоги
10
Документи
60
Скарги
0
ФОП "ТОКАР ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
1909900352
-
Контактна особа:
Василь Токар +380958543247 duwa1982@ukr.net
-
Адреса:
84430, Україна, Донецька область, Лиманський р-н, село Шандриголове, ВУЛИЦЯ ЛУГОВА, будинок 89
Початкова пропозиція
2 613 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 613 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
6de56778845841498150501a657e0f8e
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-11-000051-b-a1
Постачальник:
ФОП "ПРИГОДА ЄВГЕНІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3465701133
-
Контактна особа:
Євгеній Пригода +380958543247 prygoda2021@ukr.net
-
Адреса:
02090, Україна, м. Київ, місто Київ, вул. Лобачевського, будинок 23
Номер договору:
6Т/22
Сума договору:
1 214 300.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
21.03.2022 13:15
Статус:
Розірваний