-
Відкриті торги
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи (Коренеплідні та бульбоплідні овочі : буряк, морква, цибуля, помідори, огірки, кабачки, капуста качанна, баклажани, перець солодкий, корінь селери, гарбуз, кавун, диня; фрукти: яблука, банани, апельсин, лимони, черешня, полуниця; горіхи: насіння гарбуза(ядра), волоські горіхи ).
Оголошено тендер
2 639 500.00
UAH
Номер:
17c22f9c417944b9a09ba428db55b55d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-11-000009-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Добропільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142833
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, ВУЛИЦЯ Банкова, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ освіти Добропільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142833
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, ВУЛИЦЯ Банкова, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 639 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Овочі, фрукти та горіхи (Коренеплідні та бульбоплідні овочі : буряк, морква, цибуля, помідори, огірки, кабачки, капуста качанна, баклажани, перець солодкий, корінь селери, гарбуз, кавун, диня; фрукти: яблука, банани, апельсин, лимони, черешня, полуниця; горіхи: насіння гарбуза(ядра), волоські горіхи ).
Примітки:
Очікувані кошти на 2022 рік
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
11.02.2022 00:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 639 500.00 UAH