-
Відкриті торги
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи
1 214 300.00
UAH без ПДВ
Номер:
6de56778845841498150501a657e0f8e
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-11-000051-b-a1
Замовник:
Відділ освіти Добропільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142833
-
Контактна особа:
Таміла Квачко +380627728180 hozgoroo@gmail.com
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, ВУЛИЦЯ Банкова, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ФОП "ПРИГОДА ЄВГЕНІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3465701133
-
Контактна особа:
Євгеній Пригода +380958543247 prygoda2021@ukr.net
-
Адреса:
02090, Україна, м. Київ, місто Київ, вул. Лобачевського, будинок 23
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Номер договору:
6Т/22
Дата підписання:
21.03.2022 13:15
Період дії договору:
21.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
1 214 300.00 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору:
Керуючись Законом України "Про публічні закупівлі", на підставі розпорядження начальника міської військової адміністрації Добропільської міської військової адміністрації Покровського району Донецької області від 23.09.2022 р.№9 та беручі до уваги п. VIII "Обставини неперебойної сили "Договору 6Т/22 від 21.03.2022р., Сторони домовились розірвати Договір 6Т/22 від 21.03.2022 р та п.п. 3.1. п .ІІІ "Ціна договору" викласти в наступній редакції: "Ціна Договору становить 0,00 грн (Нуль гривень 00 копійок)"
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Буряк
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
9000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Буряк (ранній)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2500 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Капуста качанна
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
11000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Капуста (рання)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Морква
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
9000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Морква (рання)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Цибуля
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
9000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Цибуля (рання)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Кабачки
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2500 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Кабачки (ранні)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Баклажани
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3500 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Помідори (відкритого ґрунту)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
5000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Огірки (відкритого ґрунту)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Огірки (ранні, відкритого ґрунту)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Перець солодкий
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Селера (корінь)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Гарбуз
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Яблука
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
16000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Банани
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
8000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Апельсин
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
4000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Лимони
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
400 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Черешня
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Полуниця
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
800 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Диня
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Кавун
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Насіння гарбуза (ядра)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
500 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Волоські горіхи лущені
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
500 кілограм
Період постачання
11.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
ddbbf58ca29b4013937da03a94840946
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника . Під час дії воєнного стану в Україні не було технічної можливості оприлюднити додаткову угоду на теріторії боьових дій , згідно закону Укаїни з дня підписання угоди на протязі 3 робочіх днів, та з урахування відсутності самого постачальника.
Номер додаткової угоди:
Доп уг №1
Дата внесення змін до договору:
27.07.2022 20:03
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
6d77a7912ace4754b7989f7b41b91fe9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
Доп уг №2
Дата внесення змін до договору:
29.09.2022 23:17
Статус:
Опубліковано