-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт системи внутрішнього пожежного водогону ЖДНЗ № 56 за адресою: м.Житомир, вул. Гагаріна, будинок 31 (ДК 021:2015 – 45330000-9: Водопровідні та санітарно-технічні роботи)
Тендер Prozorro UA-2022-02-09-017337-b
Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» - Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територальної громади. Вид закупівлі - відкриті торги. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У випадках, передбачених частиною 3 статті 10 Закону, документи замовника щодо процедури закупівлі, передбачені Законом, викладаються українською та англійською мовами. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.
Завершена
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Номер:
5c44d880d2cf4e95a1f1c46c70f594f5
Внутрішній номер закупівлі:
14051555
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-09-017337-b
Замовник:
Житомирський дошкільний навчальний заклад № 56
×
-
Код ЄДРПОУ:
20426385
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Гагаріна, будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бакало Галина Миколаївна +380964056594 uozhdnz56@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 250.00 UAH
Період уточнення:
09.02.2022 23:53 - 16.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
09.02.2022 23:53 - 26.02.2022 00:00
Аукціон:
28.02.2022 11:19 - 28.02.2022 11:42
Період кваліфікації:
28.02.2022 11:42 - 09.03.2022 22:53
Період завантаження договору:
09.03.2022 22:53 - 29.03.2022 22:53
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки за надані послуги здійснюються на підставі довідки про вартість виконаних робіт за формою № КБ-3 та Акту приймання-передачі наданих послуг за формою № КБ-2В підписаними уповноваженими представниками Сторін в межах вартості договору. Оплата за виконані послуги здійснюється Замовником шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Підрядника, протягом 30 календарних днів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт системи внутрішнього пожежного водогону ЖДНЗ № 56 за адресою: м.Житомир, вул. Гагаріна, будинок 31 (ДК 021:2015 – 45330000-9: Водопровідні та санітарно-технічні роботи)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.04.2022
Місце постачання
10002, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Гагаріна, будинок 31
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ВОГНЕБОРЕЦЬ БУД"
Оскарження: 09.03.2022 22:53 - 20.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41277340
-
Контактна особа:
Олег Сингаївський +380678784541 vogneborets@ukr.net
-
Адреса:
10004, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛИЦЯ ЧУДНІВСЬКА, будинок 104
Оскарження: 09.03.2022 22:53 - 20.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
248 407.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
248 407.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.03.2022 22:53
Відповіді на вимоги
10
Документи
49
Скарги
0
ТОВ "ВЕЖА БЕЗПЕКИ 112"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43461692
-
Контактна особа:
Кюркчу Михайло Георгійович +380673666906 vezha-bezpeky112@ukr.net
-
Адреса:
10001, Україна, Житомирська область, Житомир, вулиця Київська, буд. 81, офіс 414
Початкова пропозиція
250 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
250 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
f228dc36c8ea4f088468ed601d6f4798
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-09-017337-b-a1
Постачальник:
ТОВ "ВОГНЕБОРЕЦЬ БУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41277340
-
Контактна особа:
Олег Сингаївський +380678784541 vogneborets@ukr.net
-
Адреса:
10004, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛИЦЯ ЧУДНІВСЬКА, будинок 104
Номер договору:
21
Сума договору:
178 586.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
148 822.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.03.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
24.03.2022 00:00
Статус:
Виконаний