-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт системи внутрішнього пожежного водогону ЖДНЗ № 56 за адресою: м.Житомир, вул. Гагаріна, будинок 31 (ДК 021:2015 – 45330000-9: Водопровідні та санітарно-технічні роботи)
178 586.80
UAH з ПДВ
Номер:
f228dc36c8ea4f088468ed601d6f4798
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-09-017337-b-a1
Замовник:
Житомирський дошкільний навчальний заклад № 56
×
-
Код ЄДРПОУ:
20426385
-
Контактна особа:
Бакало Галина Миколаївна +380964056594 uozhdnz56@gmail.com
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Гагаріна, будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ВОГНЕБОРЕЦЬ БУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41277340
-
Контактна особа:
Олег Сингаївський +380678784541 vogneborets@ukr.net
-
Адреса:
10004, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛИЦЯ ЧУДНІВСЬКА, будинок 104
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
21
Дата підписання:
24.03.2022 00:00
Період дії договору:
24.03.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
178 586.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 29 764.47 UAH)
Оплачено:
178 586.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 29 764.47 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт системи внутрішнього пожежного водогону ЖДНЗ № 56 за адресою: м.Житомир, вул. Гагаріна, будинок 31 (ДК 021:2015 – 45330000-9: Водопровідні та санітарно-технічні роботи)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.04.2022
Місце постачання
10002, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Гагаріна, будинок 31
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
4005fd0ef3054e63b9505cbb65a0c1dc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
07.06.2022 00:00
Статус:
Опубліковано