-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт системи внутрішнього пожежного водогону ЖДНЗ № 56 за адресою: м.Житомир, вул. Гагаріна, будинок 31 (ДК 021:2015 – 45330000-9: Водопровідні та санітарно-технічні роботи)
Оголошено тендер
250 000.00
UAH
Номер:
4e1d41ade99c4937b65f753b66464f8e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-09-001556-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Житомирський дошкільний навчальний заклад № 56
×
-
Код ЄДРПОУ:
20426385
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Гагаріна, будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Житомирський дошкільний навчальний заклад № 56
×
-
Код ЄДРПОУ:
20426385
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Гагаріна, будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт системи внутрішнього пожежного водогону ЖДНЗ № 56 за адресою: м.Житомир, вул. Гагаріна, будинок 31 (ДК 021:2015 – 45330000-9: Водопровідні та санітарно-технічні роботи)
Примітки:
Затверджено 09.02.2022 Джерело фінансування закупівлі – кошти місцевого бюджету. Місцезнаходження замовника - 10002, м.Житомир, вулиця Гагаріна, будинок 31. Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» - Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територальної громади. Вид закупівлі - відкриті торги
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
09.02.2022 12:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума250 000.00 UAH