-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо (Паливні брикети з твердих сортів деревини)
Тендер Prozorro UA-2022-02-07-012376-b
Завершена
420 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 200.00 UAH
Номер:
68ccdb123e314b199b8d37140d49c0c7
Внутрішній номер закупівлі:
13995611
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-07-012376-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ГАВРИШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26228597
-
Адреса:
23202, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н, село Гавришівка, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Бахнівська +380673461460 havrish.scola@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
420 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 200.00 UAH
Період уточнення:
07.02.2022 15:45 - 13.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
07.02.2022 15:45 - 23.02.2022 00:00
Аукціон:
23.02.2022 15:48 - 23.02.2022 16:17
Період кваліфікації:
23.02.2022 16:17 - 28.02.2022 14:15
Період завантаження договору:
28.02.2022 14:15 - 20.03.2022 14:15
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписКатегорія замовника: передбачено п.3 ч.4 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі"- підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої цієї статті. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції – українська. Інформація, передбачена п. 14 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі затвердженого Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11.06.2020р. №1082: Паливні брикети з твердих сортів деревини – код ДК 021:2015 – 09111400-4 - Деревне паливо.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо (Паливні брикети з твердих сортів деревини)
Кількість
60 тонни
Період постачання
до 30.09.2022
Місце постачання
23202, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н, с.Гавришівка, вул.Гагаріна,буд. 17
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ "ВІННИЦЯОБЛПАЛИВО"
Оскарження: 28.02.2022 14:15 - 11.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
01880670
-
Контактна особа:
Лариса Поворознюк +380671239184 lora84vn@ukr.net
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 122
Оскарження: 28.02.2022 14:15 - 11.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
419 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
348 120.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.02.2022 14:15
Відповіді на вимоги
10
Документи
20
Скарги
0
ТОВ "СЛАВРЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37939071
-
Контактна особа:
Руслан Особенко +380674434930 ludos@ukr.net
-
Адреса:
03110, Україна, Київська область, Київ, 03110, Київ, вулиця Солом'янська, 6-В офіс 13
Початкова пропозиція
383 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
353 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
8
Скарги
0
ФОП ПОПОВ ОЛЕКСІЙ ДМИТРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3546703318
-
Контактна особа:
ПОПОВ АЛЕКСЕЙ ДМИТРИЕВИЧ +380665552211 mx7969@gmail.com
-
Адреса:
65114, Україна, Одеська область, місто Одеса, Київський район ВУЛИЦЯ ТОПОЛИНА буд. 16 кв. 32
Початкова пропозиція
419 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
357 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
40
Скарги
0
Контракти
Номер:
da1c6523eb59498884b6248decd0da33
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-07-012376-b-a1
Постачальник:
ПрАТ "ВІННИЦЯОБЛПАЛИВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01880670
-
Контактна особа:
Лариса Поворознюк +380671239184 lora84vn@ukr.net
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 122
Номер договору:
1383
Сума договору:
348 120.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
290 100.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
15.03.2022 14:00
Статус:
Виконаний