-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо (Паливні брикети з твердих сортів деревини)
348 120.00
UAH з ПДВ
Номер:
da1c6523eb59498884b6248decd0da33
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-07-012376-b-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ГАВРИШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26228597
-
Контактна особа:
Олена Бахнівська +380673461460 havrish.scola@gmail.com
-
Адреса:
23202, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н, село Гавришівка, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПрАТ "ВІННИЦЯОБЛПАЛИВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01880670
-
Контактна особа:
Лариса Поворознюк +380671239184 lora84vn@ukr.net
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 122
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
1383
Дата підписання:
15.03.2022 14:00
Період дії договору:
15.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
348 120.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 58 020.00 UAH)
Оплачено:
348 120.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 58 020.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо (Паливні брикети з твердих сортів деревини)
Кількість
58.717 тонни
Період постачання
до 30.09.2022
Місце постачання
23202, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н, с.Гавришівка, вул.Гагаріна,буд. 17
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
1df0b54869064c1b91d5688db3342082
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю/внесення змін до такого договору щодо збільшення ціни за одиницю товару. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, природного газу та електричної енергії
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
04.07.2022 14:00
Статус:
Опубліковано