-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо (Паливні брикети з твердих сортів деревини)
Оголошено тендер
420 000.00
UAH
Номер:
cff847c849c049c39b06d287ad524c87
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-07-010602-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ГАВРИШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26228597
-
Адреса:
23202, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н, село Гавришівка, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ГАВРИШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26228597
-
Адреса:
23202, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н, село Гавришівка, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
420 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо (Паливні брикети з твердих сортів деревини)
Примітки:
Місцезнаходження замовника: 23202, Україна, Вінницька обл., Вінницький р-н, село Гавришівка, вул. Гагаріна, буд. 17.
Категорія замовника: згідно п.3 ч.4 стаття 2 Закону України "Про публічні закупівлі".
Вид закупівлі: процедура закупівлі-відкриті торги
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
07.02.2022 15:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума420 000.00 UAH