-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 15810000-9 -Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб пшеничний з борошна в/ґ (білий) (ДК 021:2015: 15811100-7- Хліб), Хліб житній і житньо-пшеничний (сірий) (ДК 021:2015: 15811100-7- Хліб))
Тендер Prozorro UA-2022-02-04-009429-b
Завершена
434 560.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2.5% або 10 864.00 UAH
мін. крок: 2.5% або 10 864.00 UAH
Номер:
4e40b55c683a47b9892def687e38a089
Внутрішній номер закупівлі:
13967417
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-04-009429-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ТЯЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992682
-
Адреса:
90500, Україна, Закарпатська область, м. Тячів, вул. Нересенська, буд. 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василь Лаврюк +380313432351 zakupivli_tyachiv_rl1@ukr.net https://www.facebook.com/Тячівська-Районна-Лікарня-101448985189429
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
434 560.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 864.00 UAH
Період уточнення:
04.02.2022 14:08 - 10.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
04.02.2022 14:08 - 20.02.2022 10:00
Аукціон:
21.02.2022 12:40 - 21.02.2022 13:10
Період кваліфікації:
21.02.2022 13:10 - 28.02.2022 16:43
Період завантаження договору:
28.02.2022 16:43 - 20.03.2022 16:43
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписРозрахунки проводяться протягом 20 (двадцяти) банківських днів, шляхом оплати Замовником після надання Постачальником видаткової накладної, рахунку-фактури на оплату товару та документу, що відповідно до чинного законодавства підтверджує відповідність поставленого товару технічним, кількісним та якісним характеристикам, що визначені цим Договором (документи якості виробника на поставлену партію).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний з борошна в/ґ (білий) (ДК 021:2015: 15811100-7- Хліб)
Кількість
13000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Хліб житній і житньо-пшеничний (сірий) (ДК 021:2015: 15811100-7- Хліб)
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ГЕРИЧ ГАННА ВОЛОДИМИРІВНА"
Оскарження: 28.02.2022 16:26 - 11.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3157803301
-
Контактна особа:
ГЕРИЧ Ганна Володимирівна +380677368019 fopgerych@gmail.com
-
Адреса:
90500, Україна, Закарпатська область, Тячівський р-н, місто Тячів, ВУЛИЦЯ Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 52
Оскарження: 28.02.2022 16:26 - 11.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
347 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
347 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.02.2022 16:26
Відповіді на вимоги
10
Документи
40
Скарги
0
ФОП "ГАЛАЙ МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ"
Оскарження: 28.02.2022 16:43 - 11.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2575609754
-
Контактна особа:
Михайло Галай +380986875636 dobreckim@gmail.com
-
Адреса:
90500, Україна, Закарпатська область, Тячівський р-н, місто Тячів, ВУЛИЦЯ ВАЙДИ, будинок 5, квартира 8
Оскарження: 28.02.2022 16:43 - 11.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
390 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
390 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.02.2022 16:43
Відповіді на вимоги
10
Документи
68
Скарги
0
ФОП ШОБЕЙ ІВАН ІВАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2317102552
-
Контактна особа:
Русінко Михайло Іванович +380979427510 ivanovichsb@gmail.com
-
Адреса:
90556, Україна, Закарпатська область, Тячівський район, смт. Буштино, ВУЛ. КОМАРОВА, буд. 27
Початкова пропозиція
403 190.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
403 190.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
ccfe9b09da9c41fab9e517528c28010b
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-04-009429-b-a1
Постачальник:
ФОП "ГАЛАЙ МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2575609754
-
Контактна особа:
Михайло Галай +380986875636 dobreckim@gmail.com
-
Адреса:
90500, Україна, Закарпатська область, Тячівський р-н, місто Тячів, ВУЛИЦЯ ВАЙДИ, будинок 5, квартира 8
Номер договору:
57
Сума договору:
389 983.10 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
14.03.2022 11:53
Статус:
Виконаний