-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 15810000-9 -Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб пшеничний з борошна в/ґ (білий) (ДК 021:2015: 15811100-7- Хліб), Хліб житній і житньо-пшеничний (сірий) (ДК 021:2015: 15811100-7- Хліб))
Оголошено тендер
434 560.00
UAH
Номер:
3d2851e7a2114077b400cde106c916a9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-04-004252-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ТЯЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992682
-
Адреса:
90500, Україна, Закарпатська область, м. Тячів, вул. Нересенська, буд. 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ТЯЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992682
-
Адреса:
90500, Україна, Закарпатська область, м. Тячів, вул. Нересенська, буд. 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
434 560.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 15810000-9 -Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб пшеничний з борошна в/ґ (білий) (ДК 021:2015: 15811100-7- Хліб), Хліб житній і житньо-пшеничний (сірий) (ДК 021:2015: 15811100-7- Хліб))
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.02.2022 11:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума434 560.00 UAH