-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 15810000-9 -Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб пшеничний з борошна в/ґ (білий) (ДК 021:2015: 15811100-7- Хліб), Хліб житній і житньо-пшеничний (сірий) (ДК 021:2015: 15811100-7- Хліб))
389 983.10
UAH без ПДВ
Номер:
ccfe9b09da9c41fab9e517528c28010b
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-04-009429-b-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ТЯЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992682
-
Контактна особа:
Василь Лаврюк +380313432351 zakupivli_tyachiv_rl1@ukr.net https://www.facebook.com/Тячівська-Районна-Лікарня-101448985189429
-
Адреса:
90500, Україна, Закарпатська область, м. Тячів, вул. Нересенська, буд. 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ГАЛАЙ МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2575609754
-
Контактна особа:
Михайло Галай +380986875636 dobreckim@gmail.com
-
Адреса:
90500, Україна, Закарпатська область, Тячівський р-н, місто Тячів, ВУЛИЦЯ ВАЙДИ, будинок 5, квартира 8
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Номер договору:
57
Дата підписання:
14.03.2022 11:53
Період дії договору:
14.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
389 983.10 UAH без ПДВ
Оплачено:
389 983.10 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний з борошна в/ґ (білий) (ДК 021:2015: 15811100-7- Хліб)
Кількість
12010 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Хліб житній і житньо-пшеничний (сірий) (ДК 021:2015: 15811100-7- Хліб)
Кількість
1820 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
751f19f86b874d7192a486e73dfc695e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до п. 2 ч. 5 ст. 41 Закону України «Про публічні Закупівлі» а саме збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю/внесення змін до такого договору щодо збільшення ціни за одиницю товару.
1. Збільшити ціну до 10 відсотків, вартість 1 кілограму білого хлібу складатиме 28,57 грн., вартість 1 кілограму сірого хлібу складатиме 28,57 грн.
2. Пункт 3.1. Розділ 3. «Ціна договору» викласти у наступній редакції: «3.1. Ціна договору становить 389 983,10 (триста вісімдесят дев’ять тисяч дев’ятсот вісімдесят три грн. 10 коп.) без ПДВ.»
3. Викласти Специфікацію у новій редакції, яка є невід’ємною частиною цієї Додаткової угоди та Договору
4. Всі інші умови вищезазначеного Договору, не змінні в цій Додатковій угоді, залишаються чинними у попередній редакції, і Сторони підтверджують щодо них свої зобов’язання.
5. Ця додаткова угода набирає чинності з моменту її підписання Сторонами.
6. Ця додаткова угода складена у двох оригінальних примірниках, кожен з яких має однакову юридичну силу, по одному примірнику для кожної сторони.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
17.06.2022 11:43
Статус:
Опубліковано