-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйце куряче столове І категорії)
Тендер Prozorro UA-2022-02-04-006928-b
Завершена
924 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 620.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 620.00 UAH
Номер:
75f6a5628dc94e47a9e4843eb22edfab
Внутрішній номер закупівлі:
13963889
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-04-006928-b
Замовник:
Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146937
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Північна, 96а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юлія Бойчук +380687974298 yonosvita-kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
924 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 620.00 UAH
Період уточнення:
04.02.2022 12:31 - 15.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
04.02.2022 12:31 - 25.02.2022 08:00
Аукціон:
28.02.2022 13:59 - 28.02.2022 14:22
Період кваліфікації:
28.02.2022 14:22 - 02.03.2022 11:26
Період завантаження договору:
02.03.2022 11:26 - 22.03.2022 11:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Яйце куряче столове І категорії
Кількість
220000 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, установи управління освіти і науки
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "РЕМІШЕВСЬКИЙ ОЛЕКСІЙ ОЛЕГОВИЧ"
Оскарження: 02.03.2022 11:26 - 13.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3507400358
-
Контактна особа:
Олексій Олегович Ремішевський +380972490607 zakupkiremishevsky@gmail.com
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, місто Кам'янець-Подільський, ВУЛИЦЯ ВОДОП'ЯНОВА, будинок 12
Оскарження: 02.03.2022 11:26 - 13.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
792 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
792 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.03.2022 11:26
Відповіді на вимоги
10
Документи
62
Скарги
0
ФОП Мудрик О.В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3089303650
-
Контактна особа:
Мудрик Олександр Володимирович +380962505995 mydrik_food@ukr.net
-
Адреса:
29016, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Інститутська буд.8, кв. 206
Початкова пропозиція
814 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
814 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
29
Скарги
0
Контракти
Номер:
f7073ab844464215b62aa88e5e291b50
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-04-006928-b-a1
Постачальник:
ФОП "РЕМІШЕВСЬКИЙ ОЛЕКСІЙ ОЛЕГОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3507400358
-
Контактна особа:
Олексій Олегович Ремішевський +380972490607 zakupkiremishevsky@gmail.com
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, місто Кам'янець-Подільський, ВУЛИЦЯ ВОДОП'ЯНОВА, будинок 12
Номер договору:
30
Сума договору:
153 216.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
16.03.2022 13:27
Статус:
Розірваний