-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйце куряче столове І категорії)
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
153 216.00
UAH без ПДВ
Номер:
f7073ab844464215b62aa88e5e291b50
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-04-006928-b-a1
Замовник:
Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146937
-
Контактна особа:
Юлія Бойчук +380687974298 yonosvita-kp@ukr.net
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Північна, 96а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ФОП "РЕМІШЕВСЬКИЙ ОЛЕКСІЙ ОЛЕГОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3507400358
-
Контактна особа:
Олексій Олегович Ремішевський +380972490607 zakupkiremishevsky@gmail.com
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, місто Кам'янець-Подільський, ВУЛИЦЯ ВОДОП'ЯНОВА, будинок 12
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Опис:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер договору:
30
Дата підписання:
16.03.2022 13:27
Період дії договору:
16.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
153 216.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
153 216.00 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору:
За згодою сторін
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Яйце куряче столове І категорії
Кількість
42560 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, установи управління освіти і науки
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
28beeecc553c44e8ae8e9d9feb03dab8
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
11.10.2022 16:08
Статус:
Опубліковано