-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
Оголошено тендер
924 000.00
UAH
Номер:
508761dcad864d4f94727b9ec1ef4266
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-04-005837-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146937
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Північна, 96а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146937
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Північна, 96а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
924 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
04.02.2022 12:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Яйце куряче столове І категорії
Кількість
220000 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума924 000.00 UAH