-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо 09110000-3 (09111100-1 Вугілля) марка ДГ 13-100 або еквівалент марка Г 13-100
Тендер Prozorro UA-2017-10-31-000478-a
вугілля марка ДГ 13-100 або еквівалент марка Г 13-100
Завершена
372 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 720.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 720.00 UAH
Номер:
beb04264a787430992b943d038f90bca
Внутрішній номер закупівлі:
1394451
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-31-000478-a
Замовник:
Комунальний заклад "Токмацька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20522083
-
Адреса:
71702, Україна, Запорізька область, місто Токмак, вулиця Серьогіна,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Толстих Оксана Олексіївна +380617820163 tokinternat@zp.ukrtel.net http://tokmatska.ucoz.ua/index/ekonomichna_dijalnist/0-4
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
372 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 720.00 UAH
Період уточнення:
31.10.2017 10:45 - 06.11.2017 10:50
Період прийому пропозицій:
31.10.2017 10:45 - 16.11.2017 10:50
Аукціон:
17.11.2017 13:55 - 17.11.2017 14:16
Період кваліфікації:
17.11.2017 14:16 - 22.11.2017 15:14
Період завантаження договору:
17.11.2017 14:16 - 07.12.2017 14:16
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля марка ДГ 13-100 або еквівалент марка Г 13-100
Кількість
103 тонни
Період постачання
01.12.2017 - 15.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ" ВУГІЛЛЯ ДОН ПРАЙМ"
Оскарження: 17.11.2017 14:16 - 03.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39635487
-
Контактна особа:
Тищенко Ирина +380992784828 coaldonprime@ukr.net
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, прос. Металургів, буд.6
Оскарження: 17.11.2017 14:16 - 03.12.2017 00:00
Початкова пропозиція
368 019.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
368 019.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.11.2017 15:14
Документи
15
Скарги
0
ПП "ЛІДЕР АКТИВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39123006
-
Контактна особа:
Костянтин Костаков +380675519170 kostakov1111@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. ДИМИТРОВА, будинок 46 А
Початкова пропозиція
371 995.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
371 995.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
b567d892acf544938e7c0ab05252861e
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-31-000478-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ" ВУГІЛЛЯ ДОН ПРАЙМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39635487
-
Контактна особа:
Тищенко Ирина +380992784828 coaldonprime@ukr.net
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, прос. Металургів, буд.6
Номер договору:
98
Сума договору:
368 019.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.12.2017 00:00 - 15.12.2017 23:59
Дата підписання:
04.12.2017 00:00
Статус:
Підписаний