-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо 09110000-3 (09111100-1 Вугілля) марка ДГ 13-100 або еквівалент марка Г 13-100
368 019.00
UAH з ПДВ
Номер:
b567d892acf544938e7c0ab05252861e
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-31-000478-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ" ВУГІЛЛЯ ДОН ПРАЙМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39635487
-
Контактна особа:
Тищенко Ирина +380992784828 coaldonprime@ukr.net
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, прос. Металургів, буд.6
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
98
Дата підписання:
04.12.2017 00:00
Період дії договору:
04.12.2017 00:00 - 15.12.2017 23:59
Сума договору:
368 019.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 368 019.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля марка ДГ 13-100 або еквівалент марка Г 13-100
Кількість
103 тонни
Період постачання
01.12.2017 - 15.12.2017