-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо 09110000-3 (09111100-1 Вугілля) марка ДГ 13-100 або еквівалент марка Г 13-100
Тендер Prozorro UA-2017-10-31-000478-a
вугілля марка ДГ 13-100 або еквівалент марка Г 13-100
Завершена
372 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 720.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 720.00 UAH
Період уточнення:
31.10.2017 10:45 - 06.11.2017 10:50
Звернень немає. Звернення не може бути заданим