-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Плити залізобетонні
Тендер Prozorro UA-2022-02-01-003375-a
Завершена
1 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 500.00 UAH
Номер:
61c37a7f46004c3c8f5168ab55262e89
Внутрішній номер закупівлі:
13901435
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-01-003375-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
31700972
-
Адреса:
39617, Україна, Полтавська область, Кременчук, вул. Софіївська, буд. 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ворожбітов Віктор В'ячеславович +380536758717 kip_v@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 100 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 500.00 UAH
Період уточнення:
01.02.2022 20:15 - 07.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
01.02.2022 20:15 - 17.02.2022 20:20
Аукціон:
18.02.2022 12:01 - 18.02.2022 12:30
Період кваліфікації:
18.02.2022 12:30 - 19.02.2022 20:18
Період завантаження договору:
19.02.2022 20:18 - 11.03.2022 20:18
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за поставлену партію товару здійснюється після підписання видаткової накладної протягом 120 календарних днів з дати поставки замовленої партії товару належної якості на склад Покупця на підставі виставленого Постачальником рахунку-фактури. Покупець має право перерахувати Постачальнику попередню оплату..
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Плита залізобетонна (перекриття) П5-8/2
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Плита залізобетонна (перекриття) П8-8/2
Кількість
60 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Плита залізобетонна (перекриття) П11-8/2
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Плита залізобетонна (перекриття) П15-8/2
Кількість
60 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДЖИ ЕС АЙ ГРУП"
Оскарження: 19.02.2022 20:18 - 02.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39757654
-
Контактна особа:
Юрій Іваненко 380673183338 gsigroup_tender@ukr.net
-
Адреса:
27500, Україна, Кіровоградська область, Світловодськ, вул.Городоцька, будинок 77
Оскарження: 19.02.2022 20:18 - 02.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
1 073 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 016 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.02.2022 20:18
Відповіді на вимоги
10
Документи
96
Скарги
0
ТОВ "ЗАВОД ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ВИРОБІВ "ДОРОЖНІ ТА ЕНЕРГЕТИЧНІ КОНСТРУКЦІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43409145
-
Контактна особа:
Олександр Мельник +380673255853 zzb_dek2020@ukr.net
-
Адреса:
01013, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ БУДІНДУСТРІЇ, будинок 5
Початкова пропозиція
1 085 122.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 017 563.04 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
7
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОРПОРАЦІЯ СВС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37918046
-
Контактна особа:
Щербак Олександр Володимирович 380536728400 corporationsvs@ukr.net http://kremshpala.com
-
Адреса:
Україна, Кіровоградська область, Світловодськ, 27500, Кіровоградська обл., місто Світловодськ, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 96
Початкова пропозиція
1 100 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 100 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
55
Скарги
0
Контракти
Номер:
34380b9f0e0b4e9a8429444e20e6d7e1
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-01-003375-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДЖИ ЕС АЙ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39757654
-
Контактна особа:
Юрій Іваненко 380673183338 gsigroup_tender@ukr.net
-
Адреса:
27500, Україна, Кіровоградська область, Світловодськ, вул.Городоцька, будинок 77
Номер договору:
2275
Сума договору:
1 015 999.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
846 666.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Плита залізобетонна (перекриття) П5-8/2: 717.00000 UAH без ПДВ
Плита залізобетонна (перекриття) П8-8/2: 1 550.04000 UAH без ПДВ
Плита залізобетонна (перекриття) П11-8/2: 1 895.04000 UAH без ПДВ
Плита залізобетонна (перекриття) П15-8/2: 2 323.08000 UAH без ПДВ
Плита залізобетонна (перекриття) П8-8/2: 1 550.04000 UAH без ПДВ
Плита залізобетонна (перекриття) П11-8/2: 1 895.04000 UAH без ПДВ
Плита залізобетонна (перекриття) П15-8/2: 2 323.08000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.03.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
03.03.2022 00:00
Статус:
Виконаний