-
Відкриті торги
-
КЕП
Плити залізобетонні
Оголошено тендер
1 100 000.00
UAH
Номер:
4639891326834cf2a078ce72d18b1a59
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-01-006896-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
31700972
-
Адреса:
39617, Україна, Полтавська область, Кременчук, вул. Софіївська, буд. 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
31700972
-
Адреса:
39617, Україна, Полтавська область, Кременчук, вул. Софіївська, буд. 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Плити залізобетонні
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування:
01.02.2022 20:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Плита залізобетонна (перекриття) П5-8/2
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Плита залізобетонна (перекриття) П8-8/2
Кількість
60 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Плита залізобетонна (перекриття) П11-8/2
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Плита залізобетонна (перекриття) П15-8/2
Кількість
60 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 100 000.00 UAH