-
Відкриті торги
-
КЕП
Плити залізобетонні
1 015 999.20
UAH з ПДВ
Номер:
34380b9f0e0b4e9a8429444e20e6d7e1
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-01-003375-a-a1
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
31700972
-
Контактна особа:
Ворожбітов Віктор В'ячеславович +380536758717 kip_v@ukr.net
-
Адреса:
39617, Україна, Полтавська область, Кременчук, вул. Софіївська, буд. 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДЖИ ЕС АЙ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39757654
-
Контактна особа:
Юрій Іваненко 380673183338 gsigroup_tender@ukr.net
-
Адреса:
27500, Україна, Кіровоградська область, Світловодськ, вул.Городоцька, будинок 77
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Плита залізобетонна (перекриття) П5-8/2: 717.00000 UAH з ПДВ
Плита залізобетонна (перекриття) П8-8/2: 1 550.04000 UAH з ПДВ
Плита залізобетонна (перекриття) П11-8/2: 1 895.04000 UAH з ПДВ
Плита залізобетонна (перекриття) П15-8/2: 2 323.08000 UAH з ПДВ
Плита залізобетонна (перекриття) П8-8/2: 1 550.04000 UAH з ПДВ
Плита залізобетонна (перекриття) П11-8/2: 1 895.04000 UAH з ПДВ
Плита залізобетонна (перекриття) П15-8/2: 2 323.08000 UAH з ПДВ
Номер договору:
2275
Дата підписання:
03.03.2022 00:00
Період дії договору:
03.03.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
1 015 999.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 169 333.20 UAH)
Оплачено:
346 698.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 57 783.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Плита залізобетонна (перекриття) П5-8/2
Кількість
300 шт
Період постачання
до 31.12.2022
Плита залізобетонна (перекриття) П8-8/2
Кількість
60 шт
Період постачання
до 31.12.2022
Плита залізобетонна (перекриття) П11-8/2
Кількість
300 шт
Період постачання
до 31.12.2022
Плита залізобетонна (перекриття) П15-8/2
Кількість
60 шт
Період постачання
до 31.12.2022