-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Пластмасові вироби (посуд пластиковий лабораторний)
Тендер Prozorro UA-2022-02-01-008351-b
Завершена
830 740.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 4 984.44 UAH
мін. крок: 0.6% або 4 984.44 UAH
Номер:
ffd395baa3894b1fa9d1255d7b05c820
Внутрішній номер закупівлі:
13892290
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-01-008351-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994942
-
Адреса:
25030, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, просп. Університетський, 2/5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Миколаївна Перепьолкіна +380522553334 kol_tender@ukr.net http://hospital.edukit.kr.ua/vidkriti_dani/publichni_zakupivli/
Класифікатор ДК 021:2015:
19520000-7 Пластмасові виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
830 740.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 984.44 UAH
Період уточнення:
01.02.2022 14:43 - 07.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
01.02.2022 14:43 - 17.02.2022 18:00
Аукціон:
18.02.2022 15:04 - 18.02.2022 15:27
Період кваліфікації:
18.02.2022 15:27 - 21.02.2022 11:23
Період завантаження договору:
21.02.2022 11:23 - 13.03.2022 11:23
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за кожну партію поставленого Товару по даному Договору здійснюється Покупцем протягом 30 календарних днів після фактичної поставки Товару на підставі належним чином оформлених документів, що підтверджують фактичне отримання Товарів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пробірка пластикова, з кришкою 2 мл, кругле дно 500 шт/уп
Кількість
80 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Пробірка 12*56 мм з ЕДТА К3, 1 мл, з кришкою
Кількість
6500 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Пробірки 16*100 з активатором згортання
Кількість
114000 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Пробірка пластикова з кришкою, що загвинчується
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Пробірка круглодонна з плоскою кришкою 10 мл
Кількість
6 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Вакуумна пробірка з цитратом натрія 3,8 % 13*75 мм 3,6 мл
Кількість
37400 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Вакуумна пробірка с ЕДТА К3, 2 мл
Кількість
7000 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Пробірка з K3 EDTA для забору капілярної крові об'ємом 0,25 мл
Кількість
8000 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Аплікатор з віскозою, з пластиковим стержнем в пробірці ПП з етикеткою для IVD
Кількість
5000 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Система для забору капілярної крові для загального аналізу крові
Кількість
10000 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Накінечник для піпеточного дозатора 0,5-200 мкл
Кількість
140 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Накінечник для піпеточного дозатора 100-1000 мкл
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Кювета 1*1 , нестерильна, для спектрофотометра
Кількість
12 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Кювети для фотометра, 1*1 (100 шт)
Кількість
12 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Кювети та магнітні якоря до агрегометру Солар 200 шт/уп
Кількість
12 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Кювети для лабораторного аналізатора ІВД BioSystems, багаторазового використання
Кількість
12 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Ємність для збору сечі 60 мл стерильна
Кількість
2500 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Вдовіченко Оксана Іванівна
Оскарження: 21.02.2022 11:23 - 04.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2751402307
-
Контактна особа:
Вдовіченко Оксана Іванівна +380955347336 voksana2009@yandex.ru
-
Адреса:
61144, Україна, Харківська область, Харків, вул. Академіка Павлова
Оскарження: 21.02.2022 11:23 - 04.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
825 776.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
825 776.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.02.2022 11:23
Відповіді на вимоги
10
Документи
17
Скарги
0
ТОВ "МЕДУА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43092388
-
Контактна особа:
Євген Баранов +380985012047 tender.medua@gmail.com
-
Адреса:
07401, Україна, Київська область, місто Бровари, ВУЛИЦЯ ШОЛОМ АЛЕЙХЕМА будинок 93 офіс 10
Початкова пропозиція
827 748.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
827 748.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
53
Скарги
0
Контракти
Номер:
786fdc30fb3b467db6b2ec44a369aab7
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-01-008351-b-b1
Постачальник:
ФОП Вдовіченко Оксана Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2751402307
-
Контактна особа:
Вдовіченко Оксана Іванівна +380955347336 voksana2009@yandex.ru
-
Адреса:
61144, Україна, Харківська область, Харків, вул. Академіка Павлова
Номер договору:
32-ТР/22
Сума договору:
825 776.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.03.2022 00:00 - 31.03.2023 00:00
Дата підписання:
04.03.2022 10:41
Статус:
Виконаний