-
Відкриті торги
-
КЕП
Пластмасові вироби (посуд пластиковий лабораторний)
Оголошено тендер
830 740.00
UAH
Номер:
ee6a495323eb415db30f387caaa18e30
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-01-008606-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994942
-
Адреса:
25030, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, просп. Університетський, 2/5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994942
-
Адреса:
25030, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, просп. Університетський, 2/5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
830 740.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пластмасові вироби
(посуд пластиковий лабораторний)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
19520000-7 Пластмасові вироби
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
01.02.2022 14:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума830 740.00 UAH