-
Відкриті торги
-
КЕП
Пластмасові вироби (посуд пластиковий лабораторний)
825 776.00
UAH без ПДВ
Номер:
786fdc30fb3b467db6b2ec44a369aab7
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-01-008351-b-b1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994942
-
Контактна особа:
Вікторія Миколаївна Перепьолкіна +380522553334 kol_tender@ukr.net http://hospital.edukit.kr.ua/vidkriti_dani/publichni_zakupivli/
-
Адреса:
25030, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, просп. Університетський, 2/5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Вдовіченко Оксана Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2751402307
-
Контактна особа:
Вдовіченко Оксана Іванівна +380955347336 voksana2009@yandex.ru
-
Адреса:
61144, Україна, Харківська область, Харків, вул. Академіка Павлова
Класифікатор ДК 021:2015:
19520000-7 Пластмасові виробиАналіз за цим CPV
Номер договору:
32-ТР/22
Дата підписання:
04.03.2022 10:41
Період дії договору:
04.03.2022 00:00 - 31.03.2023 00:00
Сума договору:
825 776.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
375 044.92 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пробірка пластикова, з кришкою 2 мл, кругле дно 500 шт/уп
Кількість
80 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Пробірка 12*56 мм з ЕДТА К3, 1 мл, з кришкою
Кількість
6500 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Пробірки 16*100 з активатором згортання
Кількість
114000 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Пробірка пластикова з кришкою, що загвинчується
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Пробірка круглодонна з плоскою кришкою 10 мл
Кількість
6 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Вакуумна пробірка з цитратом натрія 3,8 % 13*75 мм 3,6 мл
Кількість
37400 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Вакуумна пробірка с ЕДТА К3, 2 мл
Кількість
7000 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Пробірка з K3 EDTA для забору капілярної крові об'ємом 0,25 мл
Кількість
8000 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Аплікатор з віскозою, з пластиковим стержнем в пробірці ПП з етикеткою для IVD
Кількість
5000 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Система для забору капілярної крові для загального аналізу крові
Кількість
10000 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Накінечник для піпеточного дозатора 0,5-200 мкл
Кількість
140 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Накінечник для піпеточного дозатора 100-1000 мкл
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Кювета 1*1 , нестерильна, для спектрофотометра
Кількість
12 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Кювети для фотометра, 1*1 (100 шт)
Кількість
12 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Кювети та магнітні якоря до агрегометру Солар 200 шт/уп
Кількість
12 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Кювети для лабораторного аналізатора ІВД BioSystems, багаторазового використання
Кількість
12 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Ємність для збору сечі 60 мл стерильна
Кількість
2500 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
6010b8dfc88c4bca963ab71f4f28466d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміни курсу іноземної валюти,
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
26.07.2022 11:06
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
bfe1ed0cb866450a9474736e6f4f036e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Бюджетні зобов'язання
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
20.12.2022 08:24
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
82f155115de5431295e3b86a9cd1a9e7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році,
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
30.12.2022 14:59
Статус:
Опубліковано